Skarby 1. Już czytam Szkoła podstawowa

Książka

Skarby 1. Już czytam
Szkoła podstawowa

 • Wydawnictwo: Juka
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788372539212
 • Ilość stron: 64
 • Format: 20.0x28.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 16,01 PLN
Nasza cena 15,96 PLN
Oszczędzasz 0%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 16,01 PLN
Nasza cena 15,96 PLN
Oszczędzasz 0%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zeszyt ćwiczeń Już czytam: materiał dodatkowy do czytania dla dziecka, zgodny z rozkładem materiału i podręcznikiem Skarby do klasy 1, teksty pisane są zgodnie z kolejnością wprowadzania liter i tylko z tych liter, które poznało dziecko, teksty mają różne formy, są to: wiersze, komiksy, teksty poznawcze, teksty o bohaterach książki, zagadki propozycja motywująca do pracy dzieci słabiej czytające.

Szczegóły

Tytuł: Skarby 1. Już czytam

Podtytuł: Szkoła podstawowa

Autor: Szurowska Beata

Wydawnictwo: Juka

Seria: SKARBY

ISBN: 9788372539212

Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 1

Przedmiot: Nauczanie początkowe

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 64

Format: 20.0x28.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.19 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×