Rymowanki naszego dzieciństwa

Książka

Rymowanki naszego dzieciństwa

 • Wydawnictwo: Martel
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788363546052
 • Ilość stron: 108
 • Format: 21.5x26.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 39,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Siała baba mak, Tańcowała ryba z rakiem czy Lata osa koło nosa to wierszyki znane wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom i dziadkom. W książeczce zebrano przekazywane z pokolenia na pokolenie rymowanki, kołysanki, pokazywanki, piosenki, wyliczanki oraz fragmenty bajek, które na długo zajmą uwagę zarówno małych, jak i większych dzieci.


Szczegóły

Tytuł: Rymowanki naszego dzieciństwa

Autor: Siejnicki Jan Krzysztof

Wydawnictwo: Martel

ISBN: 9788363546052

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 108

Format: 21.5x26.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.6 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

przejrzałam, średnio dokładnie, niemniej wniosek mam taki... bardzo ładna szata graficzna, zdecydowanie rekompensuje treść... ja nie szukałam szczegółowo, lecz bardziej rzuciły mi się w oczy rymy częstochowskie niż znane treści... dość gruba i ładna, dla dzieci przyjemna... dobra na prezent, bo przyjeżdża zapakowana w folię (dlatego zanim dałam prezent to nie przejrzałam, a potem tylko przez chwilę...) 2018-01-21 22:05:23

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×