Ubezpieczenia przestępstw komputerowych (dodruk na życzenie)

DODRUK

Ubezpieczenia przestępstw komputerowych (dodruk na życzenie)

 • Wydawnictwo: Promotor
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 9788360095300
 • Ilość stron: 80
 • Format: 170x240
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dodruk na życzenie ok. 10 dni*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 31,50 PLN
Nasza cena 29,88 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 31,50 PLN
Nasza cena 29,88 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W pierwszym rozdziale ksiązki autorka przedstawiła pojęcie, historię komputera jego różne ujęcia i definicje, oprogramowanie i rozwój poprzez historię do dnia dzisiejszego.
Rozdział drugi został poświęcony zagadnieniom przestępstw komputerowych, oszustw, fałszerstw, włamań, niszczenia danych i piractwu komputerowego. W tym też rozdziale autorka zamieściła, często pomijane, zagrożenia środowiskowe jak dym, kurz, woda, wyładowania atmosferyczne itp. Rozdział ten zawiera również ochronę prawną jednostki oraz zagadnienia dotyczące prawa informatycznego w Polsce. W rozdziale trzecim umieściła możliwe metody wykrywania i udowadniania przestępstw komputerowych. W rozdziale czwartym podjęła próbę nawiązania kontaktu z bankami, zakładami ubezpieczeniowymi w celu uzyskania informacji na temat polityki ochrony danych oraz ubezpieczenia od przestępstw komputerowych.

Książki z opcji dodruk na życzenie są ujednolicone pod względem wykonania:
- okładka kolorowa wydrukowana na kartonie 250 g/m,
- środek czarno-biały, drukowany na papierze offsetowym 80 g/m,
- oprawa miękka klejona.Szczegóły

Tytuł: Ubezpieczenia przestępstw komputerowych (dodruk na życzenie)

Autor: Ferenc Agnieszka

Wydawnictwo: Promotor

ISBN: 9788360095300

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 80

Format: 170x240

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl