Wzorce SOA

Książka

Wzorce SOA

 • Wydawnictwo: Helion
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788324670505
 • Ilość stron: 320
 • Format: 17.0x24.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 54,90 PLN
Nasza cena 19,77 PLN
Oszczędzasz 63%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 54,90 PLN
Nasza cena 19,77 PLN
Oszczędzasz 63%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Najlepsze podejście do wytwarzania oprogramowania!

SOA (ang. Service Oriented Architecture) to gorący skrót ostatnich lat. Koncepcja oferowania niezależnych usług do określonych zadań zdobyła sobie ogromną popularność. Takie podejście pozwala na tworzenie elastycznych systemów informatycznych, które są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu, zaprojektowaniu i wykonaniu od tradycyjnych rozwiązań. Ponadto udostępnienie pojedynczych serwisów innym projektantom może przynieść dodatkowe dochody lub zwiększyć atrakcyjność Twojej aplikacji.

Prawda, że brzmi zachęcająco Po przeczytaniu tej książki nie oprzesz się wrażeniu, że jest to jedyna słuszna droga w zakresie wytwarzania oprogramowania. W trakcie lektury dowiesz się, jak zapewnić najwyższą jakość, dostępność i przepustowość tworzonych usług. Poznasz kolejne wzorce, które pozwolą Ci zaprojektować przejrzysty i bezpieczny system. Integracja usług, wymiana danych między serwisami, tworzenie klienta usług to tylko niektóre z poruszanych zagadnień. Osobny rozdział został poświęcony antywzorcom - to obowiązkowy punkt lektury, bo przecież musisz wiedzieć, jak tego nie robić! Sprawdź tę książkę, to kapitalna pozycja dla każdego projektanta i programisty chcącego tworzyć nowoczesne systemy informatyczne.

Dowiedz się:

jak stworzyć niezawodną i wydajną usługę
co osiągniesz dzięki stosowaniu podejścia SOA
jak wymieniać dane pomiędzy różnymi usługami
jak złożyć wszystkie usługi w jeden system
Lektura obowiązkowa każdego projektanta!


Szczegóły

Tytuł: Wzorce SOA

Autor: Rotem-Gal-Oz Arnon

Wydawnictwo: Helion

ISBN: 9788324670505

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Lachowski Lech

Języki: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 320

Format: 17.0x24.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.53 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Rotem-Gal-Oz Arnon (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×