Kosmetologia i farmakologia skóry

Książka

Kosmetologia i farmakologia skóry

 • Wydawnictwo: PZWL
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788320045482
 • Ilość stron: 470
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 129,00 PLN
Nasza cena 115,69 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 129,00 PLN
Nasza cena 115,69 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy na temat budowy i czynności skóry, a także zachodzących w skórze procesów w wyniku działania produktów kosmetycznych. W podręczniku omówiono m.in. takie objawy skórne, jak łojotok, trądzik, a także różne rodzaje skóry (skórę suchą, tłustą, starczą) i odmienne postępowanie w każdym z tych przypadków. Dużo miejsca poświęcono pochodzeniu i działaniu substancji wchodzących w skład produktów kosmetycznych i środków higieny, z uwzględnieniem niepożądanych reakcji skórnych. Jest to pierwsza tego typu pozycja na rynku polskim, niezbędna dla kosmetologów, dermatologów, farmaceutów pracujących w aptece i przemyśle, inżynierów chemii kosmetycznej i chemii leków, a także studentów kosmetologii, farmacji i chemii kosmetycznej.

Szczegóły

Tytuł: Kosmetologia i farmakologia skóry

Autor: Martini Marie-Claude

Wydawnictwo: PZWL

ISBN: 9788320045482

Tytuł oryginału: Introduction a la dermopharmacie et a la cosmetologie

Język oryginału: francuski

Tłumacz: Bobrowska Maria, Romańska-Gocka Krystyna

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 470

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.86 kg

Redakcja: Placek Waldemar

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Martini Marie-Claude (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl