Na uwięzi

Książka

Na uwięzi

 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788377852903
 • Ilość stron: 432
 • Format: 13.9x20.5
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 37,91 PLN
Nasza cena 18,20 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 37,91 PLN
Nasza cena 18,20 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jak ocalić swoje poglądy, kiedy uprawianie polityki przestaje być zabawą a zaczyna być twardą rozgrywką
Marcin Sawicki, młody poseł Unii Prawości, pochodzący z szanowanej krakowskiej rodziny, pracuje nad projektem ustawy antyaborcyjnej.
Na jego drodze staje Sylwia Golczyńska, żona wpływowego biznesmena, posłanka partii LiN i najseksowniejsza kobieta w sejmie.
Oboje uczestniczą w programie telewizyjnym na temat aborcji, prezentując odmienne poglądy.
Od zaprzyjaźnionej dziennikarki Ewy Marcin dowiaduje się, że jego kampania nie podoba się pewnym osobom, które zamierzają zdyskredytować młodego posła w mediach. Przestrzega go zwłaszcza przed znajomością z Sylwią: romans z posłanką przeciwnego ugrupowania i w dodatku mężatką może mu tylko zaszkodzić
Sawicki przekona się na własnej skórze, że polityka to nie zabawa dla małych chłopców, a rządni władzy politycy są w stanie prowadzić walkę na granicy prawa. Zamieszani w afery u szczytu są zarówno emerytowani wojskowi, wtyki z ABW, WSI i CBA, jak i redaktor naczelny pewnej wpływowej gazety.
Sensacyjna powieść w konwencji political fiction pokazuje nam nie tylko obraz współczesnej Polski, ale także meandry zależności świata mediów, polityki i wpływowych osób.


Szczegóły

Tytuł: Na uwięzi

Autor: Łysek Marta

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

ISBN: 9788377852903

Języki: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 432

Format: 13.9x20.5

Oprawa: Miękka

Waga: 0.515 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

książkę chwyciłem przez przypadek, i jeżeli ktoś jeszcze ją tak chwyci też może być zaskoczony - niby o polityce ale bardziej o układach i układzikach ..... ciekawe gdzie jest granica w tym wszystkim .... polecam ją - może troszeczkę oczy otworzyć ;) 2014-06-02 10:17:38

Inne pozycje tego autora: Łysek Marta (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl