Chemia Związki organiczne Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony Szkoła ponadgimnazjalna

,

Książka

Chemia Związki organiczne Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony
Szkoła ponadgimnazjalna

,

 • Wydawnictwo: Pazdro
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788375941036
 • Ilość stron: 176
 • Format: 20.0x26.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 22,00 PLN
Nasza cena 17,45 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 22,00 PLN
Nasza cena 17,45 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zbiór zadań przedmaturalnych obejmuje wszystkie treści nauczania dotyczące chemii organicznej, przedstawione w obecnie obowiązującej podstawie programowej MEN, a w szczególności zawarte w module podręcznika do liceów i techników w zakresie rozszerzonym pt. Chemia. Związki organiczne.

Ułatwi uczniom skuteczne i efektywne przygotowanie się do matury z chemii na poziomie rozszerzonym, która będzie przeprowadzona w roku 2015 i w latach następnych.

Zawiera zadania typu maturalnego, czyli takie, jakie będą zawarte w arkuszach maturalnych zarówno pod względem rodzaju, jak i formy. Przy każdym zadaniu podano maksymalną liczbę punktów za jego rozwiązanie, a w końcowej części zbioru przedstawiono prawidłowe odpowiedzi, sposoby rozwiązania trudniejszych zadań i zasady przydzielania punktów. Zadania są zgodne z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zawartymi w Informatorze o egzaminie maturalnym z chemii od roku szkolnego 2014/2015.


Szczegóły

Tytuł: Chemia Związki organiczne Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony

Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna

Autor: Kosztołowicz Piotr, Kosztołowicz Dorota

Wydawnictwo: Pazdro

ISBN: 9788375941036

Kategoria: Podręczniki

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 176

Format: 20.0x26.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.345 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl