Co wypanda a co nie wypanda

Książka

Co wypanda a co nie wypanda

 • Wydawnictwo: Dwie Siostry
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788360850206
 • Ilość stron: 26
 • Format: 17.5x19.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2017-12-18)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 22,91 PLN
Nasza cena 14,56 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 22,91 PLN
Nasza cena 14,56 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Rozbrajający poradnik dobrego wychowania dla najmłodszych.

Każda panda dobrze wie, co wypanda, a co nie. Najwyższy czas, by dowiedziały się tego także ludzkie dzieci. Pomoże im w tym ta pouczająca książeczka, której kartonowe strony przetrwają każdą, nawet najmniej elegancką lekturę.


Szczegóły

Tytuł: Co wypanda a co nie wypanda

Autor: Cieślak Ola

Wydawnictwo: Dwie Siostry

ISBN: 9788360850206

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 26

Format: 17.5x19.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.37 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Zapamiętaj ananasku zamykamy drzwi bez trzasku" :) bardzo fajne wierszyki, łatwe do zapamiętania, można potem zabłysnąć w towarzystwie przedszkolnym jak ktoś podłubie w nosie albo będzie uderzał łyżeczką w kubek. Książeczka jest kartonowa, odporna na wstrząsy, sugeruje, że jest dla maluchów ale u nas jest hitem sześciolatka. 2014-06-02 09:59:24

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl