Pastele olejne okrągłe Primo 12 sztuk

Art. szkolne

Pastele olejne okrągłe Primo 12 sztuk

  • Producent: Morocolor
  • EAN: 8006919000805
  • Format: 7.4x15.5
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 11,38 PLN
Nasza cena 6,84 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 11,38 PLN
Nasza cena 6,84 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pastele olejne są kredkami miękkimi o dużej zawartości pigmentu. Rysuje się nimi łatwo, łagodnie, pozostawiają intensywne wyraźne kolory na papierze oraz innych gładkich powierzchniach. Ciekawe efekty uzyskuje się przez "mieszanie" ze sobą kolorów, odrobiny oleju roślinnego oraz wazeliny. Ewentualny nadmiar oleju i wazeliny należy usunąć ręcznikiem papierowym.
Opakowanie zawiera 12 kredek w różnych kolorach.
Produkt dla dzieci od 3 lat.


Szczegóły

Nazwa: Pastele olejne okrągłe Primo 12 sztuk

Producent: Morocolor

Kod paskowy: 8006919000805

Języki: polski

Format: 7.4x15.5

Oprawa: Kartonowa

Waga: 0.08 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×