Przysmaki Ojca Mateusza. Domowa kuchnia Natalii

Książka

Przysmaki Ojca Mateusza.
Domowa kuchnia Natalii

 • Wydawnictwo: Zwierciadło
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788364776113
 • Ilość stron: 244
 • Format: 17.0x23.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 23,69 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 23,69 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Ojciec Mateusz często mówi, że potrawy Natalii mają duszę. Wypróbujcie je sami! Kto nie lubi domowej kuchni Wszyscy, którzy ją cenią, a także lubią gotować i biesiadować w gronie bliskich osób, powinni sięgnąć po tę książkę.

Kilkadziesiąt starannie wybranych i sprawdzonych przepisów gospodyni Ojca Mateusza Natalii Borowik. Smakowite potrawy kuchni regionalnej. Ponadto interesujące, zabawne opowieści z których dowiemy się więcej o samej Natalii, Ojcu Mateuszu, Pluskwie, aspirancie Noculu i innych serialowych bohaterach. Smacznego!

Ojciec Mateusz to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, na jesieni bieżącego roku będzie emitowana jego 11 seria (średnia widownia odcinka premierowego poprzedniej serii - 4,55 mln osób). Jedną z najbarwniejszych serialowych postaci jest gospodyni, Natalia Borowik, grana przez Kingę Preis. W 11 serii Natalia, od pewnego czasu realizująca z powodzeniem swoje kulinarne pasje, pisze bloga kulinarnego a następnie wydaje książkę z przepisami. Wątek ten, jak również sama książka, pojawią się w serialu.


Szczegóły

Tytuł: Przysmaki Ojca Mateusza.

Podtytuł: Domowa kuchnia Natalii

Wydawnictwo: Zwierciadło

ISBN: 9788364776113

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 244

Format: 17.0x23.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.58 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×