Matura Prime Time Plus Pre-intermediate Workbook Szkoły ponadgimnazjalne

,

Książka

Matura Prime Time Plus Pre-intermediate Workbook
Szkoły ponadgimnazjalne

,

 • Wydawnictwo: Express Publishing
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9781471521799
 • Ilość stron: 160
 • Format: 21.0x29.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 48,00 PLN
Nasza cena 43,54 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 48,00 PLN
Nasza cena 43,54 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Matura Prime Time Plus to kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a zwłaszcza liceów ogólnokształcących, przygotowujących się do egzaminu maturalnego 2015 na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Seria łączy aktywną naukę języka angielskiego z poznawaniem ciekawych zagadnień przedstawionych w sześciu modułach tematycznych. Pierwsza część kursu odpowiada poziomowi A2 w skali przyjętej przez Radę Europy. Materiał zawarty w każdej części (Student's Book i Workbook) przeznaczony jest do realizacji w trakcie 80-100 godzin lekcyjnych.

Zeszyt ćwiczeń zawiera bogaty zestaw zadań z zakresu słownictwa i użycia języka w codziennej komunikacji oraz czytania i pisania. Pomocą w utrwalaniu zagadnień gramatycznych jest sekcja Grammar Bank obejmująca zarówno przystępnie opracowaną teorię, jak i ćwiczenia.


Szczegóły

Tytuł: Matura Prime Time Plus Pre-intermediate Workbook

Podtytuł: Szkoły ponadgimnazjalne

Autor: Evans Virginia, Dooley Jenny

Wydawnictwo: Express Publishing

Seria: MATURA PRIME TIME PLUS

ISBN: 9781471521799

Kategoria: Podręczniki

Przedmiot: Język angielski

Języki: angielski, polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 160

Format: 21.0x29.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.478 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×