Wylecz artretyzm Jak wzmocnić i odbudować stawy

Książka

Wylecz artretyzm
Jak wzmocnić i odbudować stawy

  • Wydawnictwo: Vital
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788364278464
  • Ilość stron: 248
  • Format: 20.5x14.6
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,31 PLN
Nasza cena 22,90 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,31 PLN
Nasza cena 22,90 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Wylecz artretyzm - Bruce Fife

Schorzenia stawów dotykają miliony ludzi na całym świecie w samych Stanach Zjednoczonych choruje na nie co piąty dorosły. Przybierają one formę typowego artretyzmu, fibriomalgii, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz podagry. Dopadają zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Są podstępne, bo przez wiele lat rozwijają się, nie dając żadnych objawów. W końcu pojawia się nagły ból, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej dotkliwy, aż nie sposób go wytrzymać. Jak temu zapobiec i nie doprowadzić do podobnego stanu doradza dr Bruce Fife - mówca, dietetyk, autor ponad 20 książek poświęconych zdrowiu i odżywianiu. Nieważne, czy wykonujesz pracę biurową, jesteś gospodynią domową czy sportowcem, dzięki tej książce zmniejszysz ryzyko wystąpienia urazów stawów.
Znajdziesz tu szereg informacji, dzięki którym wyleczysz się z typowych objawów artretyzmu,wzmocnisz i odbudujesz uszkodzone stawy oraz doświadczysz wyraźnej poprawy stanu zdrowia. Duża część wiadomości w niej zawarta to absolutna nowość dla większości czytelników, a nawet lekarzy. Autor w publikacji przedstawia program 7 kroków do pokonania dolegliwości artretycznych, który przynosi wyraźną ulgę.. Wyjaśnia po kolei co zrobić, aby efekty były widoczne i odczuwalne, m.in., jak: zwalczać infekcje przy użyciu naturalnych środków, takich jak olej kokosowy, pozwolić na odbudowanie stawów, zwalczyć stan zapalny. Realizując wytyczne planu walki z artretyzmem dr. Fife, uwolnisz się od bólu wywołanego zapaleniem stawów i fibromialgią, a także znacząco zredukujesz dokuczające Ci schorzenia.
Czas zadbać o swoje stawy.


Szczegóły: Wylecz artretyzm - Bruce Fife

Tytuł: Wylecz artretyzm
Podtytuł: Jak wzmocnić i odbudować stawy
Autor: Bruce Fife
Wydawnictwo: Vital
ISBN: 9788364278464
Języki: polski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 248
Format: 20.5x14.6
Oprawa: Miękka
Waga: 0.31 kg


Recenzje: Wylecz artretyzm - Bruce Fife

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×