Jezyk angielski dla zaawansowanych

,

Książka

Jezyk angielski dla zaawansowanych

,

 • Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788363556747
 • Ilość stron: 536
 • Format: 14.5x20.4
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 50,60 PLN
Nasza cena 32,03 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 50,60 PLN
Nasza cena 32,03 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

36 lekcji teksty ze słowniczkami poszerzające podstawową znajomość języka angielskiego, ćwiczenia o różnym stopniu trudności łatwiejsze utrwalają słownictwo, trudniejsze wprowadzają nowe konstrukcje zdaniowe. Klucz do tekstów

i ćwiczeń, słowniki angielsko-polski i polsko-angielski, tabela znaków transkrypcji. Kurs pozwala na uzyskanie biernej znajomości języka angielskiego w zakresie umożliwiającym czytanie literatury i prasy. Podręcznik jest kontynuacją kursu Język angielski dla początkujących. Do nauki samodzielnej lub pod kierunkiem lektora.


Szczegóły

Tytuł: Jezyk angielski dla zaawansowanych

Autor: Dobrzycka Irena, Kopczyński Bronisław

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna

ISBN: 9788363556747

Języki: angielski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 536

Format: 14.5x20.4

Oprawa: Miękka

Waga: 0.565 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×