Poznaję i utrwalam figury geometryczne

Książka

Poznaję i utrwalam figury geometryczne

 • Wydawnictwo: Niko
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788364077173
 • Ilość stron: 56
 • Format: 19.5x28.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 9,90 PLN
Nasza cena 5,74 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,90 PLN
Nasza cena 5,74 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czym różni się prostokąt od kwadratu Jakie wspólne cechy mają te figury Jak wygląda trójkąt, a jak koło Które zwierzę przypomina kształtem koło, a które prostokąt Na te i wiele innych pytań pozwoli odpowiedzieć ta publikacja. Skierowana jest dla dzieci w wieku 6-8 lat. Stanowi zbiór ciekawych zadań, dzięki którym dziecko pozna i utrwali znajomość podstawowych figur geometrycznych.

Szczegóły

Tytuł: Poznaję i utrwalam figury geometryczne

Autor: Gallos Sylwia

Wydawnictwo: Niko

ISBN: 9788364077173

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 56

Format: 19.5x28.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.145 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×