Rebeka Wymarzona panna młoda

Książka

Rebeka Wymarzona panna młoda

 • Wydawnictwo: Święty Wojciech
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788375168266
 • Ilość stron: 64
 • Format: 17.0x24.0cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 20,00 PLN
Nasza cena 13,15 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 20,00 PLN
Nasza cena 13,15 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

To kolejny tytuł z serii Płatki. Ta piękna, uczynna i odczytująca zamysły Boga, dziewczyna została żoną Izaaka, taką, o której marzył. Jej synami byli bliźniacy i rywale Ezaw i Jakub. Przedstawiając niezwykłą historię tej rodziny, ważnej w dziejach zbawienia, autorka wykorzystuje nie tylko tekst Biblii, ale także tradycję i legendy żydowskie. Pomysłowa i pełna uroku szata graficzna jest integralną częścią książki. Zawiera ona ponadto ciekawe wyjaśnienia, instrukcję, jak wykonać z gliny dzban Rebeki, przepis na zupę z soczewicy oraz papierową laleczkę z sukienkami do wycinania.

Szczegóły

Tytuł: Rebeka Wymarzona panna młoda

Autor: Anghinoni Antonella

Wydawnictwo: Święty Wojciech

ISBN: 9788375168266

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 64

Format: 17.0x24.0cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.18 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×