Rytuały ochronne na klątwy i uroki Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki

Książka

Rytuały ochronne na klątwy i uroki
Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki

  • Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788373777200
  • Ilość stron: 200
  • Format: 15.0x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2019-08-26)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,31 PLN
Nasza cena 22,84 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,31 PLN
Nasza cena 22,84 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Rytuały ochronne na klątwy i uroki - Lumira

Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię ciągły pech i wszystko, czego się dotkniesz kończy się porażką A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić Może to dotyczyć mandatów za złe parkowanie, spóźnień na ważne spotkania, jak i niepowodzeń w życiu osobistym. Jeśli tego doświadczasz, niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Jak się od niego uwolnić i zabezpieczyć się przed nim na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka.
Klątwa lub urok to celowe, mentalne bądź rytualne, oddziaływanie na kogoś, bez jego wiedzy i zgody. Jest to atak metapsychiczny, który jest projekcją negatywnych myśli czy energii kierowanych ku danej osobie. Czas się przed tym ustrzec i zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich.
Lumira, rosyjska szamanka i uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. Podpowiada, jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. W tym poradniku znajdziesz szereg najskuteczniejszych, praktycznych technik ochronnych. Każdy człowiek może z nich w pełni skorzystać, by pozbyć się negatywnych czarów oddziałujących na niego, jego rodzinę bądź domostwo. Autorka podaje wiele magicznych rytuałów, medytacji oraz łatwych do wykonania ćwiczeń. Podpowiada również, jak identyfikować potencjalne zagrożenia i niebezpieczeństwa czyhające na Ciebie w życiu codziennym oraz jak wykorzystywać magię do samoobrony przed nieświadomymi atakami negatywnych sił. Wśnia także różnicę pomiędzy białą i czarną magią.
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.


Szczegóły: Rytuały ochronne na klątwy i uroki - Lumira

Tytuł: Rytuały ochronne na klątwy i uroki
Podtytuł: Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki
Autor: Lumira
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 9788373777200
Języki: polski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 200
Format: 15.0x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.25 kg


Recenzje: Rytuały ochronne na klątwy i uroki - Lumira

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×