Robaczki Kreatywne zabawy z szablonami

Książka

Robaczki Kreatywne zabawy z szablonami

 • Wydawnictwo: Wilga
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788328011175
 • Ilość stron: 12
 • Format: 22.0x22.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 16,76 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 16,76 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W każdej książce 15 trwałych szablonów i gotowe pomysły na zabawki! Niezwykle kolorowe książki pełne wspaniałych pomysłów na kreatywną zabawę z dzieckiem. 15 gotowych szablonów można wykorzystać do zrobienia wielu fantastycznych zabawek. Proste opisy ułatwią samodzielne wykonanie oryginalnych przedmiotów z portretami zwierzaków, np. hipopotama pacynki, krokodylowego spinacza, pierzastego flaminga, girlandy kameleonów, wężowej bransoletki i mnóstwa innych.Trwałych szablonów można używać wielokrotnie łatwo je wyjąć, a po zabawie bez trudu umieścić z powrotem w książce.

Szczegóły

Tytuł: Robaczki Kreatywne zabawy z szablonami

Autor: Hambleton Laura

Wydawnictwo: Wilga

ISBN: 9788328011175

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 12

Format: 22.0x22.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.66 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Hambleton Laura (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×