Władca Pierścieni Tom 2: Dwie wieże

Książka

Władca Pierścieni Tom 2: Dwie wieże

 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788377856819
 • Ilość stron: 496
 • Format: 14.0x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2017-12-18)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,01 PLN
Nasza cena 12,68 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,01 PLN
Nasza cena 12,68 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Druga część Władcy Pierścieni, porywającej przygody, stworzonej z epickim rozmachem przez J.R.R. Tolkiena. Po śmierci Boromira i pojmaniu Merryego i Pippina rozbite Bractwo Pierścienia podąża niestrudzenie ku swemu przeznaczeniu, choć żaden z jej członków nie wie, co dzieje się z Samem i Frodem. A tropiony przez Nazgule Powiernik Pierścienia z uporem idzie dalej. Podążając za Gollumem, przemierza Martwe Bagna, by stanąć wreszcie u stóp Minas Morgul - przerażającej fortecy strzegącej drogi do Krainy Cienia...Szczegóły

Tytuł: Władca Pierścieni Tom 2: Dwie wieże

Autor: Tolkien J.R.R.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Seria: WŁADCA PIERŚCIENI

ISBN: 9788377856819

Tytuł oryginału: The Lord of The Rings: The Two Towers

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Łoziński Jerzy

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 496

Format: 14.0x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.408 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl