True Romance

Muzyka CD

True Romance

Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 49,30 PLN
Nasza cena 44,82 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,30 PLN
Nasza cena 44,82 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Debiutancki krążek skrzyżowania wampa i wielbicielki gotyku, młodej Angielki Charlotte Aitchison, używającej artystycznego pseudonimu Charli XCX. `True Romance` to materiał tekstowo bardzo osobisty, zaś muzycznie stanowi ciekawe połączenie kilku stylistyk. Charli (urodzona w 1992 roku) nagrywała piosenki w Los Angeles, zaś w komponowaniu wspierał ją Ariel Rechtshaid, będący jednym z producentów `True Romance`. W proces zaangażowany był także legendarny Todd Rundgren. W swoich piosenkach Charli połączyła oldschoolowy synthpop, muzykę taneczną, alternatywną elektronikę, nową falę.

Szczegóły

Tytuł: True Romance

Wydawnictwo: Warner Music Group

ISBN: 825646462049

Rok wydania: 2013

Waga: 0.1 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl