Esencjalista Mniej, ale lepiej

Książka

Esencjalista
Mniej, ale lepiej

 • Wydawnictwo: MT Biznes
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788377468876
 • Ilość stron: 288
 • Format: 14.1x21.8cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 26,99 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 26,99 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W byciu esencjalista nie chodzi o to, zeby robic wiecej w krótszym czasie, lecz o to, zeby robic tylko wlasciwe rzeczy.

Czy kiedykolwiek miales wrazenie, ze rozmieniasz sie na drobne? Czy czujesz sie przepracowany i jednoczesnie malo uzyteczny? Czy czesto jestes zajety, ale nie produktywny? Czy czujesz sie tak, jakby inni ludzie nieustannie kradli twój czas? Jezeli odpowiedziales twierdzaco na którekolwiek z powyzszych pytan, do wolnosci doprowadzi cie droga esencjalizmu.

Esencjalizm to cos wiecej niz strategia zarzadzania czasem albo technika zwiekszania produktywnosci. Polega na systematycznym i metodycznym rozpoznawaniu rzeczy, które sa dla nas najwazniejsze, oraz na eliminowaniu wszystkiego innego, abysmy mogli jak najlepiej zajac sie sprawami najistotniejszymi.

Zmuszajac nas do stosowania ostrzejszych kryteriów uznawania róznych spraw za istotne, esencjalizm pozwala odzyskac kontrole nad dokonywanymi wyborami dotyczacymi sposobu zagospodarowania naszego cennego czasu i energii. Nie musisz milczaco zgadzac sie, zeby to inni wybierali za ciebie.

Stanie sie esencjalista nie jest po prostu kolejna pozycja na naszej liscie spraw do zalatwienia, wiaze sie bowiem z przyjeciem zupelnie nowego sposobu robienia wszystkiego. Chodzi o to, zeby robic mniej, ale lepiej, i to w kazdej dziedzinie zycia. Esencjalizm to filozofia zycia, której czas wlasnie nadszedl.

GREG McKEOWN pisze, naucza i wyglasza wyklady na calym swiecie, przekazujac ludziom wiedze na temat znaczenia esencjalizmu w zyciu i w biznesie. Byl zapraszany przez takie firmy jak Apple, Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce.com, Symantec i Twitter. Nalezy do najpopularniejszych blogerów w serwisie ,,Harvard Business Review" oraz znajduje sie na liscie wplywowych ludzi (Influencers) serwisu LinkedIn. 


Szczegóły

Tytuł: Esencjalista

Podtytuł: Mniej, ale lepiej

Autor: McKeown Greg

Wydawnictwo: MT Biznes

ISBN: 9788377468876

Tytuł oryginału: Essentialism: The Disciplined Pursuit of Less

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Lipa Michał

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 288

Format: 14.1x21.8cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.595 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: McKeown Greg (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×