Rozmowa Poprzez Dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów - Wersja czarno-biała (dodruk na życzenie)

DODRUK

Rozmowa Poprzez Dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów - Wersja czarno-biała (dodruk na życzenie)

  • Wydawnictwo: Self publishing
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 978-83-942913-1-0
  • Ilość stron: 80
  • Format: 148 x 210 mm
  • Oprawa: miekka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 21,00 PLN
Nasza cena 20,43 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 21,00 PLN
Nasza cena 20,43 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Rozmowa Poprzez Dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów - Wersja czarno-biała (dodruk na życzenie) - Marta Mucha-Balcerek

Masaż GaSa to rozmowa za pomocą dłoni z tymi, z którymi trudno porozumieć się słowami.
To odkrywanie, jaki rodzaj kontaktu odpowiada naszemu podopiecznemu. To nieustanna komunikacja, czas na praktykowanie uważności i otwartości na czworonoga. GaSa to również sposób na zadbanie o siebie i swój stan ducha, na bycie TU i TERAZ. Podczas naszego spotkania w dotyku uczymy się, aby niczego nie oczekiwać i do niczego się nie przywiązywać, gdyż za każdym razem jest inaczej.

O autorce:

Marta Mucha-Balcerek – autorka GaSa, dla której masaż i przebywanie z naszymi mniejszymi braćmi to orzeźwiający oddech w pędzącej rzeczywistości. Z wykształcenia zootechnik, absolwentka kursów: fizjoterapii psów w 1. Deutsche Ausbildungsstätte für Hundephysiotherapie oraz Instruktora Masażu Shantala. (www.martamucha.pl)

Opinie:

Wspaniała książka przeznaczona dla każdego opiekuna psa, a także specjalistów pracujących z psami jak lekarze weterynarii, behawioryści, zoopsycholodzy. Pokazuje, że masaż poprzez angażowanie zmysłów, emocji, uczuć może być niewerbalną formą komunikacji z psami, sposobem na zbudowanie trwałej więzi człowieka z psem. Wykonując masaż GaSa odbywasz niezwykłą podróż do swojego wnętrza i wnętrza twojego psa. (Katarzyna Gryglewska – lekarz weterynarii, inż. zootechniki, behawiorysta COAPE, opiekunka borderki Chéri)

W sposób szczególny polecam tę publikację osobom, które na co dzień pracują z psami, ale także właścicielom domowych pupili. W natłoku codziennych obowiązków często zapomina się o tak prozaicznej rzeczy jak relaks oraz budowanie pozytywnych relacji z czworonogiem. Jak pisze autorka „każdy pies jest inny”, dlatego warto oddać się lekturze i spróbować poznać swojego przyjaciela, nie tylko w obszarze „jakie umie sztuczki”, ale „jaki w ogóle jest” i porozmawiać z nim bez używania „dużych liter”.
(Joanna Nawrocka-Rohnka – fizjoterapeuta, prezes fundacji „Mały Piesek Zuzi”, przewodniczka labradora Santka i buldożka francuskiego Karramby)

Książka Marty jest dla mnie o tym, co w życiu najważniejsze: o uważności, o miłości i o szacunku. O tym, co istnieje poza słowami i co nadaje sens wszystkiemu.
(Marta Zawistowska – przyjaciółka psów, członek rady fundacji „Duch Leona”, opiekunka Alby)

Patronat:

Fundacja Mały Piesek Zuzi, Fundacja Głosem Zwierząt, Fundacja HovaWarty, Fundacja Viva!

Książki z opcji dodruk na życzenie są ujednolicone pod względem wykonania:
- okładka kolorowa wydrukowana na kartonie 250 g/m,
- środek czarno-biały, drukowany na papierze offsetowym 80 g/m,
- oprawa miękka klejona.


Szczegóły: Rozmowa Poprzez Dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów - Wersja czarno-biała (dodruk na życzenie) - Marta Mucha-Balcerek

Tytuł: Rozmowa Poprzez Dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów - Wersja czarno-biała (dodruk na życzenie)
Autor: Marta Mucha-Balcerek
Wydawnictwo: Self publishing
Kod paskowy: 9788394291310
ISBN: 978-83-942913-1-0
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 80
Format: 148 x 210 mm
Oprawa: miekka


Recenzje: Rozmowa Poprzez Dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów - Wersja czarno-biała (dodruk na życzenie) - Marta Mucha-Balcerek

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×