Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

,

Książka

Mapy.
Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

,

 • Wydawnictwo: Dwie Siostry
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788365341044
 • Ilość stron: 108
 • Format: 27.5x37.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (środa 2018-12-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 64,90 PLN
Nasza cena 39,97 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 64,90 PLN
Nasza cena 39,97 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. W Anglii zagracie w krykieta, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii noc polarna, a na Madagaskarze ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością. 51 ogromnych map poprowadzi was przez 42 kraje i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej. Udanej podróży!

Szczegóły

Tytuł: Mapy.

Podtytuł: Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

Autor: Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel

Wydawnictwo: Dwie Siostry

ISBN: 9788365341044

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 108

Format: 27.5x37.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 1.215 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kultowa książka. Przyda się nawet ! w szkole. Cudownie przekazuje się z nią wiedzę. 2017-11-12 08:30:28

Nie dziwię się, że "Mapy" Mizielińskich są bestsellerem nie tylko w Polsce, ale nawet w Chinach. Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak ciekawym i pięknym atlasem. Dziesiątki państw są tu pokazane w sposób obrazkowy, a zamiast nudnych opisów znajdują się tu setki, jak nie tysiące ikonek ukazujących charakterystyczne elementy danych krajów - począwszy od strojów i imion, po budowle, smakołyki...
A więc Rodzicu - jeśli chcesz wzbudzić w swoim potomku ciekawość świata / pasję podróżowania / zachęcić do nauki geografii, to nic nie zrobi tego lepiej, niż ta genialna, wielkoformatowa książka!
2017-12-18 14:38:29


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×