Figle i żarty Dowcipy dla dzieci

Książka

Figle i żarty Dowcipy dla dzieci

 • Wydawnictwo: SBM
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788380591318
 • Ilość stron: 80
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 9,99 PLN
Nasza cena 5,72 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,99 PLN
Nasza cena 5,72 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czy wiesz, jak brzmi liczba mnoga rzeczownika niedziela Wakacje. Jedzcie dzieci! Jedzcie, dzieci! Interpunkcja czasem ratuje życie. Gdzie leży Kuba Kuba leży w domu, ma grypę. Zebrane w książeczce żarty rozweselą każdego! To dowcipy o dzieciach, które niekiedy psocą, mylą się i robią żarty innym. Tobie na pewno też przydarzyło się kiedyś coś zabawnego.

Szczegóły

Tytuł: Figle i żarty Dowcipy dla dzieci

Autor: Maćkowiak Maciej

Wydawnictwo: SBM

ISBN: 9788380591318

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 80

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.17 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Polecam dla tych dzieci co niby nie lubią czytać 2017-10-06 13:10:04

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×