Mój tato jest niedźwiedziem

Książka

Mój tato jest niedźwiedziem

 • Wydawnictwo: Adamada
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788374206310
 • Ilość stron: 28
 • Format: 24.0x24.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-12-17)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 14,34 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 14,34 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jest ogromny, okrągły i kudłaty. Wspina się po miód, łowi ryby i głośno ryczy. Czy tato Karola na pewno jest niedźwiedziem?

Ciepła opowieść o relacjach między dzieckiem a ojciem. Nominacja dla autorki i ilustratorki do literackiej nagrody premiera Australii w kategorii Dziecięca fikcja. Książka polecana przez Children's Book Council of Australia. Srebro dla ilustratorki przyznane przez innych ilustratorów Australii.


Szczegóły

Tytuł: Mój tato jest niedźwiedziem

Autor: Connelly Nicola

Wydawnictwo: Adamada

ISBN: 9788374206310

Tytuł oryginału: My dad is a bear

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Ewa Chmielewska-Tomczak

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 28

Format: 24.0x24.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.41 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Connelly Nicola (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×