Nienia z Zielonego Marzenia Lato Nieni

Książka

Nienia z Zielonego Marzenia
Lato Nieni

 • Wydawnictwo: Akapit Press
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788365345066
 • Ilość stron: 150
 • Format: 12.5x19.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 25,90 PLN
Nasza cena 17,09 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 25,90 PLN
Nasza cena 17,09 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Chcecie poznać Nienię, która ma cały las na głowie? Wystarczy tylko mocno zamknąć oczy i już macie przed sobą dróżkę. A może nawet strzałkę, ułożoną z szyszek... Będziecie razem z Nienią tropić tajemnice, przyjaźnić się z duchami, rusałkami i letnim wiatrem. Możecie także ugotować zupę konwaliową na starym cmentarzu. Do zobaczenia w leśniczówce Zielone Marzenie!

Szczegóły

Tytuł: Nienia z Zielonego Marzenia

Podtytuł: Lato Nieni

Autor: Tyszka Agnieszka

Wydawnictwo: Akapit Press

ISBN: 9788365345066

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 150

Format: 12.5x19.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.166 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×