Mapa przyszłości

Książka

Mapa przyszłości

  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788310130075
  • Ilość stron: 28
  • Format: 33.2x24.0
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2019-08-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,82 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,82 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Mapa przyszłości - Minkiewicz Tomasz

Mapa przyszłości to niezwykła książka w formie harmonijki. Można ją oglądać strona za stroną albo rozłożyć na podłodze, by śledzić przygody głównych bohaterów. To najbardziej postrzelona historia, o jakiej słyszeliście! Brysia i Albek podczas szkolnego eksperymentu przypadkowo otwierają portal do podróży w czasie, który wsysa wszystko -  całą 3a oraz przedmioty z klasy. Na mapie przyszłości trzeba będzie odnaleźć nie tylko wszystkich uczniów, lecz także części statku kosmicznego, zasuszonego rogala i miotełkę do kurzu. I parę innych rzeczy (Za dziennikiem 3a nie będzie tęsknić!).

Dzieciaki wędrują z zachodu na wschód i z północy na południe. Razem z nimi odwiedzicie wieżę Eiffla, Tadż Mahal, Panteon. Zobaczycie miasta zbudowane z origami, park jurajski w Afryce, gigantyczne roboty grające w golfa, mityczną Atlantydę, a nawet fabrykę lodów o smaku zorzy polarnej w Arktyce! Pełno tu kosmitów, turystów, a także miejsc i elementów krajobrazu, których znaczenie i funkcję będziecie musieli wymyślić sami! Odnajdźcie wszystkich uczestników wycieczki, żeby mogli bezpiecznie powrócić do klasy. Zwiedzajcie, odkrywajcie, bawcie się!

TOMASZ MINKIEWICZ scenarzysta, grafik, ilustrator. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie, uzyskując dyplom magistra sztuki. Współpracuje z wydawcami literatury dziecięcej i młodzieżowej. Współautor popularnej serii komiksów dla dorosłych Wilq Superbohater.


Szczegóły: Mapa przyszłości - Minkiewicz Tomasz

Tytuł: Mapa przyszłości
Autor: Minkiewicz Tomasz
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
ISBN: 9788310130075
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 28
Format: 33.2x24.0
Oprawa: Twarda
Waga: 0.555 kg


Recenzje: Mapa przyszłości - Minkiewicz Tomasz

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Rewelacyjna książka, zajmująca dziecko na długi czas (zresztą dorosłych też).Polecam serdecznie! 2016-12-01 11:48:47


Podobne do: Mapa przyszłości - Minkiewicz Tomasz