Fenomen poranka
Książka
Wysyłka: Jutro (piątek 2021-12-03)
Sugerowana cena detaliczna 34,90 PLN
Nasza cena: 22,07 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: Fenomen poranka - Elrod Hal

Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny, autor programu Miracle Morning – w książce Fenomen poranka uczy, jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom, które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda, udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego, pełnego sukcesów życia.Miracle Morning to program 30-dniowej przemiany nawyków związanych z poranną rutyną, dzięki któremu nauczysz się, jak z radością zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją siebie. Książka Elroda to zbiór sześciu sprawdzonych praktyk, pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze, po lekturze Fenomenu poranka, z pewnością uda ci się to zmienić. Ta prosta metoda może całkowicie odmienić twój harmonogram dnia i uświadomić ci, że długie spanie wcale nie jest tym, czego potrzebujesz.Korzyści, jakich możesz oczekiwać po lekturze tej książki, to m.in.:

• poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania;

• zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód;

• lepsza kondycja fizyczna, a nawet redukcja wagi;

• zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy;

• osiąganie lepszych wyników finansowych;

• motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia!Może stoisz teraz między półkami w księgarni i pytasz sam siebie: czy wczesne wstawanie rzeczywiście może odmienić czyjeś życie? Tak! Diametralnie! Zapewniam cię – to nie są żadne frazesy. Przekonaj się sam i zostań szczęśliwym człowiekiem sukcesu. Instrukcję znajdziesz w tej książce. Polecam!

Ilona Felicjańska, modelka, działaczka społecznaKiedyś mawiano, że prawdziwym osiągnięciem w dziedzinie motywacji jest sprzedać lód Eskimosom. Hal przebija ten rekord – z wdziękiem i tupetem sprzedaje mi… moje własne, cudowne poranki, które są dla mnie prawdziwym darem i naturalnym nawykiem od kilkudziesięciu lat. Dlaczego mu „wybaczam”, choć niespecjalnie cenię naszpikowane obietnicami poradniki motywacyjne? Ze względu na wagę sprawy – dobry sen jest podstawą zdrowia i efektywności. Wiem, że dobry poranek może się stać źródłem mocy, a zły rozwalić resztę dnia. I nawet jeśli nie 95, jak obiecuje autor, ale choćby 5 procent „sów” skorzysta z zawartych tu wskazówek i dołączy do grona „skowronków”, warto sięgnąć po tę książkę. Jeżeli podobnie jak ja dostajesz wysypki na samą myśl o motywacyjnych wstępach, przejdź od razu od rozdziału 5, gdzie znajdziesz świetne porady, jak zainstalować w swoim życiu rytuał dobrego poranka. A ta mikrokorekta może przynieść makroefekty w Twoim zarządzaniu sobą!

Jacek Santorski, założyciel Akademii Psychologii Przywództwa, autor bestsellerowej książki Dobre życiePoranki są dla mnie kwintesencją twórczej pracy i treningu. Nie ma nic piękniejszego niż bieg w lesie, przy wschodzącym słońcu i dźwiękach budzącej się przyrody. To napędza. Ładuje akumulatory. Kiedy inni dopiero otwierają oczy, ja jestem już po treningu i porannej prasówce, z mnóstwem energii na cały dzień. Mam zupełnie inną pozycję startową. Wczesne wstawanie jest dla mnie synonimem sukcesu i efektywności, a godziny między 5 a 9 są najbardziej twórczym okresem całego dnia. Szkoda go przespać.

Łukasz Grass, twórca portalu „Akademia Triathlonu”, redaktor naczelny „Business InsiderPolska”


Szczegóły: Fenomen poranka - Elrod Hal

Tytuł: Fenomen poranka
Autor: Elrod Hal
Wydawnictwo: Galaktyka
ISBN: 9788375795141
Tytuł tomu: Fenomen poranka
Tytuł oryginału: The Miracle Morning: The Not-So-Obvious Secret Guaranteed to Transform Your Life
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Beata Otocka
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 184
Format: 15.5x23.5cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.408 kg


Recenzje: Fenomen poranka - Elrod Hal
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Hal Elord w swojej pracy pisarza, mówcy i coacha rozwoju osobistego i biznesowego stara się pomóc ludziom w najróżniejszych sferach życia przejść na wyższy poziom.Metoda Miracle Morning to metoda przełomowa, której celem jest udoskonalenie jakiegoś, a może nawet każdego obszaru Twojego życia.W dodatku jest to metoda szybsza niż Ci się wydaje.Dla ludzi sukcesu metoda ta pomoże im osiągnąć wyższy pułap i zajść dalej niż w przeszłości. Może być to kwestia wyższych dochodów, rozwoju firmy, czy większej sprzedaży, ale przede wszystkim chodzi o poczucie równowagi.Dla tych co czują się nieszczęśliwi, metoda ta okazała się skuteczna w przezwyciężeniu trudności, w bardzo trudnym czasie.Hal Elrod to żywy dowód na to, że każdy może pokonać przeciwności. W wieku 20 lat zderzył się czołowo z pijanym kierowcą, przez 6 minut był w stanie śmierci klinicznej, miał 11 złamanych kości i trwałe uszkodzenie mózgu, oraz dowiedział się, że nigdy nie będzie chodził.Wbrew diagnozom lekarzy osiągnął wielki sukces w firmie, został ultramaratończykiem, autorem bestsellerów, artystą hip-hopowym, mężem, ojcem i znanym mówcą motywacyjnym.Hal poświęcił się, aby pokazać innym jak pokonać wyzwania , które stawia przed nami życie i w pełni realizować swój potencjał.Autor w swej książce podsuwa nam sześć skutecznych praktyk, które uchronią nas przed utratą szansy na wspaniałe życie, a są to:1-S jak silence (cisza)2-A jak afirmations (afirmacja)3- V jak visualizations (wizualizacja)4- E jak exercise (ćwiczenia)5- R jak reading (czytanie)6- S jak scribing (kaligrafowanie)Ta książka jest zaproszeniem do tego, abyś Ty drogi czytelniku, przeniósł swoje „ja” na wyższy poziom i tym samym mógł osiągnąć większy sukces.Jeżeli zaczniesz od razu i będziesz konsekwentnie nad sobą pracował, by stać się kimś z dziesiątego poziomu, masz sukces w kieszeni.Gorąco zachęcam do lektury, która wymaga od czytelnika dużo konsekwencji i samozaparcia, ale rezultaty są imponujące.Moja ocena 10/10Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl 2016-08-30 09:26:42

Książka

Fenomen poranka

Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny, autor programu Miracle Morning – w książce Fenomen poranka uczy, jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom, które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda, udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego, pełnego sukcesów życia.

Miracle Morning to program 30-dniowej przemiany nawyków związanych z poranną rutyną, dzięki któremu nauczysz się, jak z radością zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją siebie. Książka Elroda to zbiór sześciu sprawdzonych praktyk, pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze, po lekturze Fenomenu poranka, z pewnością uda ci się to zmienić. Ta prosta metoda może całkowicie odmienić twój harmonogram dnia i uświadomić ci, że długie spanie wcale nie jest tym, czego potrzebujesz.

Korzyści, jakich możesz oczekiwać po lekturze tej książki, to m.in.:
• poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania;
• zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód;
• lepsza kondycja fizyczna, a nawet redukcja wagi;
• zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy;
• osiąganie lepszych wyników finansowych;
• motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia!

Może stoisz teraz między półkami w księgarni i pytasz sam siebie: czy wczesne wstawanie rzeczywiście może odmienić czyjeś życie? Tak! Diametralnie! Zapewniam cię – to nie są żadne frazesy. Przekonaj się sam i zostań szczęśliwym człowiekiem sukcesu. Instrukcję znajdziesz w tej książce. Polecam!
Ilona Felicjańska, modelka, działaczka społeczna

Kiedyś mawiano, że prawdziwym osiągnięciem w dziedzinie motywacji jest sprzedać lód Eskimosom. Hal przebija ten rekord – z wdziękiem i tupetem sprzedaje mi… moje własne, cudowne poranki, które są dla mnie prawdziwym darem i naturalnym nawykiem od kilkudziesięciu lat. Dlaczego mu „wybaczam”, choć niespecjalnie cenię naszpikowane obietnicami poradniki motywacyjne? Ze względu na wagę sprawy – dobry sen jest podstawą zdrowia i efektywności. Wiem, że dobry poranek może się stać źródłem mocy, a zły rozwalić resztę dnia. I nawet jeśli nie 95, jak obiecuje autor, ale choćby 5 procent „sów” skorzysta z zawartych tu wskazówek i dołączy do grona „skowronków”, warto sięgnąć po tę książkę. Jeżeli podobnie jak ja dostajesz wysypki na samą myśl o motywacyjnych wstępach, przejdź od razu od rozdziału 5, gdzie znajdziesz świetne porady, jak zainstalować w swoim życiu rytuał dobrego poranka. A ta mikrokorekta może przynieść makroefekty w Twoim zarządzaniu sobą!
Jacek Santorski, założyciel Akademii Psychologii Przywództwa, autor bestsellerowej książki Dobre życie

Poranki są dla mnie kwintesencją twórczej pracy i treningu. Nie ma nic piękniejszego niż bieg w lesie, przy wschodzącym słońcu i dźwiękach budzącej się przyrody. To napędza. Ładuje akumulatory. Kiedy inni dopiero otwierają oczy, ja jestem już po treningu i porannej prasówce, z mnóstwem energii na cały dzień. Mam zupełnie inną pozycję startową. Wczesne wstawanie jest dla mnie synonimem sukcesu i efektywności, a godziny między 5 a 9 są najbardziej twórczym okresem całego dnia. Szkoda go przespać.
Łukasz Grass, twórca portalu „Akademia Triathlonu”, redaktor naczelny „Business InsiderPolska”

Cena 34,90 PLN
Nasza cena 22,07 PLN
Oszczędzasz 36%
Wysyłka: Jutro (piątek 2021-12-03)
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Fenomen poranka - Elrod Hal

Tytuł: Fenomen poranka
Autor: Elrod Hal
Wydawnictwo: Galaktyka
ISBN: 9788375795141
Tytuł tomu: Fenomen poranka
Tytuł oryginału: The Miracle Morning: The Not-So-Obvious Secret Guaranteed to Transform Your Life
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Beata Otocka
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 184
Format: 15.5x23.5cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.408 kg


Recenzje: Fenomen poranka - Elrod Hal

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Hal Elord w swojej pracy pisarza, mówcy i coacha rozwoju osobistego i biznesowego stara się pomóc ludziom w najróżniejszych sferach życia przejść na wyższy poziom.Metoda Miracle Morning to metoda przełomowa, której celem jest udoskonalenie jakiegoś, a może nawet każdego obszaru Twojego życia.W dodatku jest to metoda szybsza niż Ci się wydaje.Dla ludzi sukcesu metoda ta pomoże im osiągnąć wyższy pułap i zajść dalej niż w przeszłości. Może być to kwestia wyższych dochodów, rozwoju firmy, czy większej sprzedaży, ale przede wszystkim chodzi o poczucie równowagi.Dla tych co czują się nieszczęśliwi, metoda ta okazała się skuteczna w przezwyciężeniu trudności, w bardzo trudnym czasie.Hal Elrod to żywy dowód na to, że każdy może pokonać przeciwności. W wieku 20 lat zderzył się czołowo z pijanym kierowcą, przez 6 minut był w stanie śmierci klinicznej, miał 11 złamanych kości i trwałe uszkodzenie mózgu, oraz dowiedział się, że nigdy nie będzie chodził.Wbrew diagnozom lekarzy osiągnął wielki sukces w firmie, został ultramaratończykiem, autorem bestsellerów, artystą hip-hopowym, mężem, ojcem i znanym mówcą motywacyjnym.Hal poświęcił się, aby pokazać innym jak pokonać wyzwania , które stawia przed nami życie i w pełni realizować swój potencjał.Autor w swej książce podsuwa nam sześć skutecznych praktyk, które uchronią nas przed utratą szansy na wspaniałe życie, a są to:1-S jak silence (cisza)2-A jak afirmations (afirmacja)3- V jak visualizations (wizualizacja)4- E jak exercise (ćwiczenia)5- R jak reading (czytanie)6- S jak scribing (kaligrafowanie)Ta książka jest zaproszeniem do tego, abyś Ty drogi czytelniku, przeniósł swoje „ja” na wyższy poziom i tym samym mógł osiągnąć większy sukces.Jeżeli zaczniesz od razu i będziesz konsekwentnie nad sobą pracował, by stać się kimś z dziesiątego poziomu, masz sukces w kieszeni.Gorąco zachęcam do lektury, która wymaga od czytelnika dużo konsekwencji i samozaparcia, ale rezultaty są imponujące.Moja ocena 10/10Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl 2016-08-30 09:26:42Podobne do: Fenomen poranka - Elrod Hal


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×