Sprytna Plastelina - Metaliczna Brąz

Zabawka

Sprytna Plastelina - Metaliczna Brąz

Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 47,37 PLN
Nasza cena 38,99 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 47,37 PLN
Nasza cena 38,99 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Sprytna Plastelina - Metaliczna Brąz

To kolejny z naszych ulubionych gatunków. Lśni i fosforyzuje w świetle. Zachęcamy do wypróbowania brązowej antystresowej plasteliny! Plastelina nieustannie fosforyzuje i błyszczy. Jest to najlepsze lekarstwo jakie możecie znaleźć na stres. Rozciągaj, zwijaj, rozrywaj i patrz jak plastelina mieni się i błyszczy. Wyprodukowana w USA, markowa i niewysychająca masa plastyczna wprowadzająca w osłupienie zarówno dużych jak i małych. Szereg nietypowych właściwości sprawia, że plastelina stanowi niezapomnianą edukacyjną zabawkę dla dziecka, nowatorski gadżet dla nastolatka czy też antystres dla dorosłej osoby. Oto niektóre z jej właściwości: skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana. A niektóre: dają się rysować światłem, świecą, przyciągają się do magnesu.

Świetny prezent do domu, pracy lub do szkoły. Doskonałe rezultaty przy rehabilitacji. Nie tłuści, nie brudzi rąk, nie wysycha.


Szczegóły: Sprytna Plastelina - Metaliczna Brąz

Nazwa: Sprytna Plastelina - Metaliczna Brąz
Producent: Sprytna Plastelina
Kod paskowy: 8594164760129
Format: 10x10x3 cm
Oprawa: pudełko


Recenzje: Sprytna Plastelina - Metaliczna Brąz

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Sprytna Plastelina - Metaliczna Brąz