Charyzmatyk z Nazaretu Brutalnie szczera opowieść o Jezusie Chrystusie

Książka

Charyzmatyk z Nazaretu
Brutalnie szczera opowieść o Jezusie Chrystusie

 • Wydawnictwo: eSPe
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788374827560
 • Ilość stron: 256
 • Format: 14.0x20.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 22,90 PLN
Nasza cena 14,94 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 22,90 PLN
Nasza cena 14,94 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Napisana prostym, bezpośrednim językiem, zanurzona w osobistym doświadczeniu autora opowieść o szalonym żydowskim charyzmatyku, który przewrócił świat do góry nogami. Czy gdy słyszysz słowo Jezus, widzisz ulizanego młodzieńca z długimi włosami, opasanego białym prześcieradłem, dobrotliwie spoglądającego na swoich wyznawców Mdłego i niewadzącego nikomu pięknoducha, uśmiechającego się grzecznie do wszystkich Masz wrażenie, że to wszystko na maksa plastikowe, nudne i nieciekawe Jeśli tak, to po prostu nie wiesz, kim jest Jezus! Bóg w Jezusie stał się prawdziwym, pełnokrwistym człowiekiem. Przyjął ludzkie ciało i duszę oraz wszystkie ograniczenia, które się z tym wiążą. Odczuł, co to głód i zimno, gniew, zmęczenie i porażka. Ludzie mówili o Nim: pijak i żarłok, bluźnierca opętany przez Belzebuba albo po prostu świr. Kompletny wariat, który sprowadzi na ludzi katastrofę. Nawet Jego rodzina martwiła się, czy aby za mocno nie odleciał. Nie był grzecznym, układnym mydłkiem, wygłaszającym zgrabne, poprawne politycznie slogany, ale autentycznym, pełnym pasji i emocji człowiekiem, którego słowa i zachowania wkurzały i gorszyły wielu mu współczesnych. Możliwe że i ty, czytając tę książkę, poczujesz się zgorszony. Bo w głowie nosisz obraz Jezusa pluszowego misia. Ten obraz może i pasował do dziecinnego pokoju, ale prawda jest taka, że nie ma on nic wspólnego z realnym Jezusem, o którym mówią ewangelie. Jeśli już szukać obrazów wśród fauny, Jezus jest raczej lwem i to zdecydowanie nieoswojonym. Masz odwagę wymienić misia na dzikiego lwa Jeśli pozwolisz poprowadzić się tej książce, poznasz Człowieka, który pomimo strachu pozwolił się ukrzyżować, by Cię ocalić. Dowiesz się, kim jest Ten, kto Cię szuka. Żywy. Z krwi i kości. Zaryzykujesz

Szczegóły

Tytuł: Charyzmatyk z Nazaretu

Podtytuł: Brutalnie szczera opowieść o Jezusie Chrystusie

Autor: Kaczmarczyk Marcin

Wydawnictwo: eSPe

ISBN: 9788374827560

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 256

Format: 14.0x20.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.235 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Kaczmarczyk Marcin (2)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×