Detektyw Miś Zbyś na tropie Kosmos to za mało

, ,

Książka

Detektyw Miś Zbyś na tropie
Kosmos to za mało

, ,

 • Wydawnictwo: Kultura gniewu
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788364858352
 • Ilość stron: 52
 • Format: 16,5×23,0 cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 23,76 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 23,76 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Miś Zbyś i Borsuk Mruk to słynna para komiksowych detektywów. Po odzyskaniu złotego Sokoła Teksańskiego myśleli, że chwilę odpoczną na Dzikim Zachodzie, ale tajemniczy przybysze szybko namówili ich do kolejnego śledztwa. Zaprowadzi ono bohaterów nie tylko do stacji kosmicznej znajdującej się na księżycu, ale także na odległe planety gdzieś na krańcach kosmosu…

W czasie tej przygody Zbyś i Mruk polecą rakietą, teleportują się, a przede wszystkim odkryją tajemnicę… ciemnej strony księżyca!

„Kosmos to za mało” jest trzecią już częścią serii „Miś Zbyś na tropie”, świetnie przyjętej przez młodych czytelników. Sięgając po nią spodziewajcie się kosmicznej akcji, humoru i ukrytych na niezwykle kolorowych planszach zagadek.


Szczegóły

Tytuł: Detektyw Miś Zbyś na tropie

Podtytuł: Kosmos to za mało

Autor: Jasiński Maciej, Nowacki Piotr, Rybarczyk Norbert

Wydawnictwo: Kultura gniewu

Seria: Krótkie gatki

ISBN: 9788364858352

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 52

Format: 16,5×23,0 cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.32 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Jasiński Maciej, Nowacki Piotr, Rybarczyk Norbert (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×