Brat dalajlamy Moja historia walki o Tybet

,

Książka

Brat dalajlamy
Moja historia walki o Tybet

,

 • Wydawnictwo: Czarne
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788380493193
 • Ilość stron: 320
 • Format: 15.7x23.6
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 27,70 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 27,70 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przed północą 17 marca 1959 roku Dalajlama XIV ubrany jak zwykły tybetański żołnierz, z karabinem przewieszonym przez ramię i z zaledwie czterema pomocnikami u boku, wymknął się ze swojej letniej rezydencji i uciekł do Indii. Wkrótce społeczność międzynarodowa dowiedziała się więcej o niezwykłej historii małego górskiego narodu, a sam dalajlama stał się jednym z najbardziej cenionych duchowych przywódców na świecie.
Gjalo Thondup jako jedyny z czterech braci dalajlamy, którzy dożyli dorosłego wieku, nie został przeznaczony do życia zakonnego. Mógł więc tym bardziej zaangażować się w działalność na rzecz swojego uciśnionego narodu. Lawirował miedzy największymi światowymi siłami i negocjował z dyplomatami na najwyższym szczeblu, nieraz z trudem odróżniając szczerą wolę od ukrytych intencji. Poświęcił sześćdziesiąt lat życia walce o przyszłość Tybetu. W tej książce po raz pierwszy opowiada swoją niezwykłą historię.


Szczegóły

Tytuł: Brat dalajlamy

Podtytuł: Moja historia walki o Tybet

Autor: Thurston Anne, Thondup Gjalo

Wydawnictwo: Czarne

ISBN: 9788380493193

Tłumacz: Kositorny Maciej

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 320

Format: 15.7x23.6

Oprawa: Twarda

Waga: 0.465 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Thurston Anne, Thondup Gjalo (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×