Magformers Power Construction 47 elementów

Zabawka

Magformers Power Construction 47 elementów

  • Producent: Dante
  • EAN: 8809134362990
  • Format: 54.0x30.0cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
2-3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 476,01 PLN
Nasza cena 423,66 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 476,01 PLN
Nasza cena 423,66 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Power Construction to zestaw składający się z 47 specjalnych elementów, w tym aż z 18 elementów specjalnych, dzięki którym stworzysz spychacz, dźwig, walec drogowy i wiele innych pojazdów! W komplecie znajduje się również przewodnik, który krok po kroku pokaże, jak stworzyć różne modele.

Magformers to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi. Za pomocą figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle, począwszy od prostych figur, skończywszy na pomysłowych budowlach. Magformers to kreatywne klocki, które dają nieograniczone możliwości zabawy. Klocki kształtują i rozwijają wyobraźnię przestrzenną dziecka oraz logiczne myślenie.

Wiek 3+


Szczegóły

Nazwa: Magformers Power Construction 47 elementów

Producent: Dante

Kod paskowy: 8809134362990

Języki: polski

Format: 54.0x30.0cm

Oprawa: Kartonowa

Waga: 1.396 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×