Szopięta

Książka

Szopięta

  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788310130365
  • Ilość stron: 32
  • Format: 24.7x24.5
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 20,33 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 20,33 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Szopięta - Kozyra-Pawlak Ewa

Nowa książka-wyszywanka autorki Liczypiesków oraz Ja, Bobik!. Pan i pani szop są czyściochami. Bez wytchnienia piorą i sprzątają, ale mają też wielkie zmartwienie: ich dzieci okropnie się brudzą! Co rodzice upiorą, małe szopy natychmiast ubłocą, zatłuszczą i zaplamią, robiąc przy okazji straszliwy bałagan. Czy jest coś, co sprawi, że te dwa światy się połączą Że dzieci zaczną sprzątać (przynajmniej od czasu do czasu), a rodzice pozwolą sobie na odrobinę szaleństwa To urocza, pełna ciepła historia o rodzinie, o praniu (białym, ale i kolorowym), a także o tym, że na wszystko jest miejsce i pora pod słońcem.

Jednym z pierwszych wspomnień Ewy Kozyry-Pawlak jest graffiti, które przyszła artystka z wielką pasją wykonała kredkami świecowymi na ścianie swojego pokoju (korzystając z okazji, chciałaby przeprosić późniejszego właściciela tego lokalu). Bardzo wcześnie, z absolutną powagą, poświęciła się sztukom plastycznym, a szczególnie rzeźbie w plastelinie, haftom i szydełkowaniu. Gdy tylko ukończyła studia na ASP we Wrocławiu, niezwłocznie wróciła do klejenia, szycia i dziergania. Zilustrowała kilkanaście książek dla dzieci, pisze wiersze, kaligrafuje i tłumaczy, a w jej pracowni znajdują się tysiące kolorowych szmatek. Sypia na nich biało-rudy kocur, bohater bajki Ja, Bobik, czyli prawdziwa historia o kocie, który myślał, że jest królem.


Szczegóły: Szopięta - Kozyra-Pawlak Ewa

Tytuł: Szopięta
Autor: Kozyra-Pawlak Ewa
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Seria: Kozyra-Pawlak
ISBN: 9788310130365
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 32
Format: 24.7x24.5
Oprawa: Twarda
Waga: 0.365 kg


Recenzje: Szopięta - Kozyra-Pawlak Ewa

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Szopięta - Kozyra-Pawlak Ewa