Tornister Herlitz Smart Monster Truck

Art. szkolne

Tornister Herlitz Smart Monster Truck

 • Wydawnictwo: Herlitz
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 4008117000728
 • Format: 28.0x38.0cm
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 225,40 PLN
Nasza cena 161,01 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 225,40 PLN
Nasza cena 161,01 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Posiada wszystko, czego potrzebuje dziecko na start w szkole. Modny, ciekawy wygląd. Dwie boczne kieszenie, przestronna kieszeń przednia i obszerna komora główna zapewniają odpowiednie przechowywanie szkolnego wyposażenia. Tornister Smart dostępny w wielu atrakcyjnych motywach dla dziewczynek i chłopców.

ERGONOMIA

Oddychający materiał Ergonomicznie ukształtowane plecy tornistra Regulowane szelki

FUNKCJE

Łatwy do otwierania i zamykania dzięki wciskanej klamrze Duża komora główna z przegrodami, a także dwie boczne i przednia zintegrowana kieszeń materiał odblaskowy 3M Scotchlite na przedniej i bocznych kieszeniach oraz na szelkach stabilne plastikowe nóżki


Szczegóły

Tytuł: Tornister Herlitz Smart Monster Truck

Wydawnictwo: Herlitz

ISBN: 4008117000728

Rok wydania: 2016

Format: 28.0x38.0cm

Waga: 1.02 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl