Nie płacz, Koziołku

Książka

Nie płacz, Koziołku

 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788310130211
 • Ilość stron: 24
 • Format: 20.0x25.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 11,90 PLN
Nasza cena 7,75 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 11,90 PLN
Nasza cena 7,75 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wzruszająca opowieść o przyjaźni i poświęceniu. Nieposłuszny wobec rodziców Koziołek zostaje uwięziony na małej wyspie. Głodny i przemarznięty, drży w obawie przed grasującą po okolicy bandą wilków. Kiedy traci już nadzieję na ocalenie, na ratunek spieszą mu wierni przyjaciele. Koziołek poznaje wartość przyjaźni i na zawsze zapamiętuje, że należy słuchać rodziców. Kolorowe ilustracje, poręczny format i duża czcionka książka idealna do samodzielnego czytania!

Szczegóły

Tytuł: Nie płacz, Koziołku

Autor: Sergiej Michałkow

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Seria: Lektury i edukacja

ISBN: 9788310130211

Język oryginału: rosyjski

Tłumacz: Górska Maria

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 24

Format: 20.0x25.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.1 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Sergiej Michałkow (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl