Wszystko o Matce Bożej wersja XS

Książka

Wszystko o Matce Bożej
wersja XS

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 14,99 PLN
Nasza cena 10,04 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 14,99 PLN
Nasza cena 10,04 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Wszystko o Matce Bożej - Molka Jacek

Niniejsza publikacja to wyjątkowa książka ukazująca postać Matki Bożej. Publikacja ta wpisuje się w cykl książek wydanych w serii Wszystko o... przybliżających Czytelnikowi wiarę katolicką oraz promujących uniwersalne wartości chrześcijańskie. Książki te zostały bardzo życzliwie przyjęte przez Czytelników, również tak wymagających, jakimi są kapłani czy biskupi, żywo przecież zainteresowani bliską im tematyka, bo związaną z pełniona przez nich posługą w Kościele katolickim.

Wszystko o Matce Bożej składa się z czterech części. Pierwsza z nich odnosi się do nauczania Biblii nt. Matki Jezusa. Zawiera starotestamentowe zapowiedzi oraz ukazuje ich nowotestamentowe wypełnienie właśnie w osobie Najświętszej Maryi Panny. Kolejny rozdział odsłania maryjne nauczanie Kościoła katolickiego, uwzględniając Jej tytuły, m.in. miano Bożej Rodzicielki, oraz dogmaty maryjne, np. wniebowzięcie. Trzecia część książki prezentuje wybrane ośrodki kultu maryjnego zarówno w Polsce, jak i na świecie, np.: Częstochowę z Jasną Górą, francuskie Lourdes, portugalską Fatimę czy meksykańskie Guadalupe. Czwarty rozdział przedstawia przejawy pobożności maryjnej, szczególnie te obecne w naszej Ojczyźnie, jak np. nabożeństwa majowe czy październikowe nabożeństwa różańcowe.

Tradycyjnie książka zaopatrzona jest w quiz wiedzy o Matce Bożej. Ilustrują ją zaś reprodukcje dzieł wybitnych artystów oraz poglądowe zdjęcia dotyczące tematyki maryjnej.

Wszystko o Matce Bożej to swoisty podręcznik wiary przeżywanej na co dzień. To również znakomita pomoc w nauczaniu religii i historii.

Duży format sprawia, że książka jest niczym domowa galeria sztuki, prezentująca najpiękniejsze obrazy maryjne. Publikacja znakomicie nadaje się nie tylko jako codzienna lektura, ale także jako prezent.


Szczegóły: Wszystko o Matce Bożej - Molka Jacek

Tytuł: Wszystko o Matce Bożej
Podtytuł: wersja XS
Autor: Molka Jacek
Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła
ISBN: 9788380770171
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 96
Format: 23.0x16.3cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.135 kg


Recenzje: Wszystko o Matce Bożej - Molka Jacek

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Wszystko o Matce Bożej - Molka Jacek