Anatomia miłości i zdrady Co nauka mówi o namiętnościach człowieka

Książka

Anatomia miłości i zdrady
Co nauka mówi o namiętnościach człowieka

 • Wydawnictwo: Copernicus Center Press
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788378862482
 • Ilość stron: 330
 • Format: 14.5x22.3
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,68 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,68 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czy nasze mózgi są monogamiczne czy poligamiczne Co wywołuje zazdrość u mężczyzn, a co u kobiet Czy to prawda, że najtrudniejszy w związku jest trzeci rok
Robin Dunbar, antropolog i psycholog ewolucyjny, w swoim kolejnym bestsellerze przygląda się fenomenom zakochania, miłości i zdrady. Posługując się wynikami najnowszych badań naukowych, mierzy się z wszystkimi znanymi i nieznanymi aspektami relacji romantycznych. Dunbar to doświadczony naukowiec, który zręcznie łączy ze sobą wciągającą narrację i rzetelne relacje z frontu badań nad naszym życiem emocjonalnym i społecznym.
Dunbar wytrąca z równowagi i zmusza do przyjrzenia się sobie samemu na nowo - Observer
Wciągający wgląd w naturę miłości romantycznej - Independent
Robin Dunbar wydobywa na światło dzienne niezwykłe czynniki, które sprawiają, że się zakochujemy - Sunday Times Must Reads
Robin Dunbar jest brytyjskim antropologiem i profesorem psychologii ewolucyjnej Uniwersytetu w Oxfordzie. Słynie z teorii dotyczącej maksymalnej ilości stabilnych relacji międzyludzkich jeden osoby, czyli tzw. liczby Dunbara. Autor m.in. książek Nowa historia ewolucji człowieka (CCPress 2013) i Człowiek. Biografia (CCPress 2015).


Szczegóły

Tytuł: Anatomia miłości i zdrady

Podtytuł: Co nauka mówi o namiętnościach człowieka

Autor: Dunbar Robin

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

ISBN: 9788378862482

Tytuł oryginału: The Science of Love and Betrayal

Tłumacz: Lamża Zuzanna

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 330

Format: 14.5x22.3

Oprawa: Twarda

Waga: 0.58 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl