Fryzjerstwo damskie DVD SUZI

,

Książka

Fryzjerstwo damskie DVD SUZI

,

 • Wydawnictwo: Suzi
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788392882091
 • Format: 13,5x19 cm
 • Oprawa: plastikowa
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 40,01 PLN
Nasza cena 33,04 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 40,01 PLN
Nasza cena 33,04 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Techniki wykonywania fryzur damskich podziały do zabiegów, strzyżenie, rozjaśnianie, farbowanie, ondulacja trwała, nietrwała, modelowanie, stylizacja, pielęgnacja praca stylistów/ instruktorów opisy pracy z fryzurami czyta lektor i native speaker; praca instruktorów, których możesz wielokrotnie obserwować pozwoli nauczyć się technik, wykonywania 25 damskich fryzur najlepszej bazy dla twojej pracy
Idealne do ćwiczeń praktycznych, w tym pracy z główkami, w salonie, w szkole i w domu.


Szczegóły

Tytuł: Fryzjerstwo damskie DVD SUZI

Autor: Zuzanna Sumirska, Beata Wach- Mińkowska

Wydawnictwo: Suzi

ISBN: 9788392882091

Rok wydania: 2016

Format: 13,5x19 cm

Oprawa: plastikowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Zuzanna Sumirska, Beata Wach- Mińkowska (2)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl