Promocja
 • Wydawnictwo: TADAM
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788394524906
 • Ilość stron: 40
 • Format: 175 x 245 x 12
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 13.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 13.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Promocja:

Świąteczne inspiracje - dla Dzieci

Cena 39,50 PLN
Nasza cena 22,90 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,50 PLN
Nasza cena 22,90 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

To obrazkowa opowieść o samotności, poszukiwaniu i odnajdywaniu. Piękne obrazy wprowadzą Was w tajemniczy i kolorowy świat, pełen przykuwających wzrok detali. Książka uczy dziecko ważności i wrażliwości w odbiorze świata.

"Znajdka" pozostawia olbrzymie pole dla wyobraźni - bohaterem historyjki jest czarny stworek wędrujący po kolorowym, pełnym tajemnic lesie i napotykający na swojej drodze przeróżne osobliwości. Przesłanie jest na tyle uniwersalne, że czytelnik może wymyślać setki scenariuszy przygód, jakie spotkały stworka na jego drodze.

Całość jest podana w przepięknej formie - ilustracje przyciągają uwagę na dłużej i prowokują do wyszukiwania coraz to nowych szczegółów!


Szczegóły

Tytuł: Znajdka

Autor: Dobrosława Rurańska

Wydawnictwo: TADAM

Seria: -

ISBN: 9788394524906

Tłumacz: -

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 40

Format: 175 x 245 x 12

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

„Znajdka” to wyjątkowa książka, którą przedstawiłyśmy naszym przedszkolakom. Niewątpliwie rozbudza wyobraźnię dziecka, zachęca do wypowiedzi. Dzieci zauważyły, że książka nie ma tekstu a więc to one same mogą tworzyć swoją opowieść, swoimi słowami, stając się jednocześnie współautorami książki. I właśnie to wyzwanie sprawiło im mnóstwo satysfakcji. Kolorowe, ciekawe ilustracje przybliżają problem wyobcowania, samotności, potrzeby bliskości. Jest to dobry pretekst aby porozmawiać z dziećmi o akceptacji, zrozumieniu, emapatii.Ciekawa propozycja.Polecamy 2017-01-18 11:51:43


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Dobrosława Rurańska (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl