Baśnie Tom 19 Królewna Śnieżka

,

Książka

Baśnie Tom 19 Królewna Śnieżka

,

 • Wydawnictwo: Egmont
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788328118300
 • Ilość stron: 168
 • Format: 26.1x17.0
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 59,99 PLN
Nasza cena 41,57 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 59,99 PLN
Nasza cena 41,57 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Po objęciu we władanie Mrocznego Zamku mieszkańcy Baśniogrodu zaczynają stawiać czoła starym i nowym tajemnicom. Bigby i Stinky wyruszają napędzanym krwią samochodem Róży Czerwonej na poszukiwanie dwójki porwanych maluchów. Tymczasem Królewna Śnieżka, już i tak bardzo cierpiąca z powodu zaginięcia dzieci, czuje, że jej małżeństwu zaczyna zagrażać pewna dawno zapomniana sprawa, na której ślad natrafiono teraz w Mrocznym Zamku
Bill Willingham nie zawodzi swoich wiernych fanów. Najnowszy tom Baśni skupia się na relacjach rodzinnych Śnieżki i Bigbyego Wilka, nie brak w nim humoru i nagłych zwrotów akcji. Prawdziwa rozkosz lektury nie tylko dla wiernych czytelników tej doskonałej i niezwykle oryginalnej serii komiksowej.


Szczegóły

Tytuł: Baśnie Tom 19 Królewna Śnieżka

Autor: Willingham Bill, Uliszewski Krzysztof

Wydawnictwo: Egmont

Seria: BAŚNIE

ISBN: 9788328118300

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 168

Format: 26.1x17.0

Oprawa: Miękka

Waga: 0.37 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Willingham Bill, Uliszewski Krzysztof (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×