Thor Gromowładny - Boża bomba Tom 2

Książka

Thor Gromowładny - Boża bomba Tom 2

 • Wydawnictwo: Egmont
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788328116740
 • Ilość stron: 132
 • Format: 16.0x25.0cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 28,39 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 28,39 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Thor z przeszłości, Thor z teraźniejszości i Thor z przyszłości ta trójka spotkała się pod koniec poprzedniego tomu i teraz wspólnie stawiają czoła Bogobójcy. W pojedynkę żaden z nich nie był w stanie z nim wygrać czy mają szansę we trzech Czym jest tytułowa boża bomba A przede wszystkim czy wybuchnie
Twórcami tego tomu są scenarzysta Jason Aaron (Wolverine i X-Men, Thanos powstaje) oraz rysownicy Esad Ribic (Loki, Secret Wars) i Butch Guice (Kapitan Ameryka, Iron Man).


Szczegóły

Tytuł: Thor Gromowładny - Boża bomba Tom 2

Autor: Aaron Jason

Wydawnictwo: Egmont

Seria: MARVEL NOW

ISBN: 9788328116740

Tytuł oryginału: Godbomb

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Szpak Marceli

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 132

Format: 16.0x25.0cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.368 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×