Kategoryzacje

Książka

Kategoryzacje

Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 89,10 PLN
Nasza cena 81,01 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 89,10 PLN
Nasza cena 81,01 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kategoryzacje Dokonywanie kategoryzacji wymaga dostrzegania cech wspolnych oraz roznicujacych i jest warunkowane przez działanie zarowno lewej jak i prawej połkuli mozgu. Stanowi podstawe do nauki reguł społecznych i jezykowych. Zestaw kategoryzacja zawiera 52 klocki. Pozwala na cwiczenie umiejetnosci kategoryzowania ze wzgledu na takie cechy jak: kolor (4 kolory), wielkosc (2 wielkosci) i kształt (4 kształty).

Szczegóły

Nazwa: Kategoryzacje

Autor: Dębicka Agata

Wydawnictwo: Centrum Metody Krakowskiej

Kod paskowy: 2819059040909

Języki: polski

Format: 27.0x21.0cm

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 0.402 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×