SES Creative Siatka na koszmary

Zabawka

SES Creative Siatka na koszmary

  • Producent: LOGIS
  • EAN: 8710341149260
  • Format: 20.0x20.0cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 43,00 PLN
Nasza cena 29,16 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 43,00 PLN
Nasza cena 29,16 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zrób swoją własną wymarzoną siatkę na koszmary nad łóżko. Łatwa do wykonania, ponieważ otwory w pierścieniu z tworzywa sztucznego umieszczone są w odpowiedniej odległości od siebie, dzięki czemu można łatwo połączyć sznureczek. Możesz sprawić aby Twój sen był jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki kolorowym piórkom, koralikom, wstążkom i pomponom. Nigdy więcej Twoje dziecko nie będzie narzekało na koszmary z tym łapaczem. Wyprodukowano w Holandii.

Szczegóły

Nazwa: SES Creative Siatka na koszmary

Producent: LOGIS

Kod paskowy: 8710341149260

Języki: polski

Format: 20.0x20.0cm

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 0.105 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×