Hematologia w gabinecie Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Książka

Hematologia
w gabinecie Podstawowej Opieki Zdrowotnej

 • Wydawnictwo: PZWL
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788320050271
 • Ilość stron: 402
 • Format: 15.0x23.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 129,00 PLN
Nasza cena 115,69 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 129,00 PLN
Nasza cena 115,69 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka przedstawia zarys hematologii w zakresie niezbędnym dla lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zawiera: interpretację i diagnostykę różnicową najważniejszych odchyleń od normy w badaniu fizykalnym oraz laboratoryjnych badaniach hematologicznych a także podstawowe informacje dotyczące najczęstszych chorób hematologicznych. Szczególnie cenne dla lekarzy rodzinnych jest przedstawienie problemów, z którymi pacjenci, objęci już opieką hematologiczną, mogą zgłosić się do lekarza rodzinnego, oraz zasad postępowania diagnostyczno-leczniczego u tych pacjentów.

Szczegóły

Tytuł: Hematologia

Podtytuł: w gabinecie Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Wydawnictwo: PZWL

ISBN: 9788320050271

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 402

Format: 15.0x23.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.536 kg

Redakcja: Wołowiec Dariusz, Hus Iwona, Korycka-Wołowiec Anna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl