Chwilowo panna Żyjąc pełnią życia, z nadzieją na dalszy ciąg

Książka

Chwilowo panna
Żyjąc pełnią życia, z nadzieją na dalszy ciąg

 • Wydawnictwo: Esprit
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365706614
 • Ilość stron: 224
 • Format: 13.0x20.0cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 17,94 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 17,94 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przyjmij niepowtarzalny Boży plan na to, jak być szczęśliwą

Smutek i zazdrość, które nie pozwalają cieszyć się ślubem przyjaciółki Dręcząca, przychodząca falami samotność Niepokój i ciągłe zastanawianie się, czy powinnam coś w sobie zmienić Czy problem leży we mnie Udawanie przed światem, że nie przejmuję się kolejnym rokiem jako panna Albo, przeciwnie, nieustanne zamartwianie się tym A za tym wszystkim obsesyjne pytanie kiedy w końcu znajdzie się ON Bo kolejny rok mija, a ja niczyja

Znasz to

Najwyższa pora skończyć z takim myśleniem i zacząć żyć tak, jak zostałaś stworzona jako piękna, najukochańsza Córka Króla, który zawsze Ci błogosławi!

Chwilowo panna to pierwszy taki poradnik napisany dla katolickich singielek przez katolicką singielkę. Dowiesz się z niego m.in.
- czy warto tworzyć listę cech przyszłego męża,
- jak być szczerze wdzięczną za swoje życie
- jak żyć według jedynego w swoim rodzaju Kodeksu Córki Króla.

***

Magdalena Wołochowicz (ur. 1983) całym sercem kocha Pana Boga i życie, jakim ją obdarzył. Od wielu lat jest bardzo aktywnie zaangażowana w działania Fundacji Misja Służby Rodzinie, prowadzonej przez jej rodziców Mariolę i Piotra Wołochowicz od 1992. Poprzez m.in. warsztaty i prelekcje inspiruje młode pokolenie do życia pełnego radości i pasji. Niebawem ma się ukazać jej książka Tak! Bóg chce - abyś pokonał każdego Goliata w Twoim życiu! oraz druga, napisana wspólnie z Mariolą Wołochowicz: Tak! Bóg chce - abyś wytrwał i pokonał problemy, oraz da Ci do tego środki. Stworzyła blog nt. księgi Psalmów inspiracje-psalmowe.tumblr.com, a jej najnowszym projektem jest blog delighted-in-life.tumblr.com. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi delektując się dobrym jedzeniem, czytać powieści i podróżować.
Nie daj się pognębić, przyjmij błogosławieństwo od najlepszego Taty i żyj w pełni!


Szczegóły

Tytuł: Chwilowo panna

Podtytuł: Żyjąc pełnią życia, z nadzieją na dalszy ciąg

Autor: Wołochowicz Magdalena

Wydawnictwo: Esprit

ISBN: 9788365706614

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 224

Format: 13.0x20.0cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.225 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Wołochowicz Magdalena (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl