Czytam mamie i tacie Poznańskie Koziołki

Książka

Czytam mamie i tacie
Poznańskie Koziołki

 • Wydawnictwo: Centrum Metody Krakowskiej
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788364957116
 • Ilość stron: 24
 • Format: 16x20 cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 9,90 PLN
Nasza cena 9,21 PLN
Oszczędzasz 6%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,90 PLN
Nasza cena 9,21 PLN
Oszczędzasz 6%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Seria Czytam Mamie i Tacie - bajki i legendy została przygotowana dla dzieci, które już potrafią samodzielnie przeczytać krótkie teksty, a także dla Maluchów, które uczą się słuchać, rozumieć i opowiadać.

Legendy opowiadanie w wersji komiksowej są dostosowane do percepcji współczesnych dzieci oraz bliższe ich codziennym doświadczeniom, przeżywanym emocjom.

Bajki i legendy znane Rodzicom i Dziadkom stają się wspólną przestrzenią rozmowy. Dziecko poznaje nowe słowa, zwroty, konstrukcje gramatyczne, pozostając w świecie baśni."Prof. Jagoda Cieszyńska
Szczegóły

Tytuł: Czytam mamie i tacie

Podtytuł: Poznańskie Koziołki

Autor: Łukasz Zabdyr

Wydawnictwo: Centrum Metody Krakowskiej

Seria: Czytam Mamie i Tacie - bajki i legendy

ISBN: 9788364957116

Liczba tomów: 5

Numer tomu: 4

Tytuł tomu: Czytam Mamie i Tacie - bajki i legendy

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 24

Format: 16x20 cm

Oprawa: Miękka

Redakcja: Cieszyńska Jagoda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×