Mini Kredki (DJ05395)

Zabawka

Mini Kredki (DJ05395)

  • Producent: Djeco
  • EAN: 3070900053953
  • Format: 11.0x15.5x1.3cm
  • Oprawa: kartonowa
Wysyłka:
poniedziałek (2018-12-17)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,70 PLN
Nasza cena 21,23 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,70 PLN
Nasza cena 21,23 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zestaw 12 sztuk miniaturowych kredek, które można wykorzystac do minigier i zestawów minigrafik - dokonałe na podróż.

Wiek: 4+

Początki firmy Djeco – która swoją nazwę zawdzięcza gatunkowi jaszczurki (gecko) – sięgają lat 50. XX wieku. Pomysł stworzenia wyjątkowych gier i zabawek zrodził się w rodzinie Michel-Dalès – mama Véronique a następnie jej dorosły już syn Frédéric stworzyli świat zabawek, który zachwyca od lat nie tylko dzieci. Djeco to francuska marka łącząca najwyższą jakość wykonania, dbałość o bezpieczeństwo a przede wszystkim wyjątkową estetykę i oryginalność. W przygotowaniu nowych produktów bierze udział zespół grafików, ilustratorów oraz osób, które tworzą nowe projekty z myślą o dziecięcych odbiorcach.

Daj się zaprosić do wspaniałego świata Djeco!


Szczegóły

Nazwa: Mini Kredki (DJ05395)

Producent: Djeco

Kod paskowy: 3070900053953

Format: 11.0x15.5x1.3cm

Oprawa: kartonowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×