Jak ciotka Fru-Bęc uratowała świat od zagłady

Książka

Jak ciotka Fru-Bęc uratowała świat od zagłady

 • Wydawnictwo: Ongrys
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365803016
 • Ilość stron: 96
 • Format: 22,0x29,0 cm
 • Oprawa: twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 34,03 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 34,03 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dwoje Fruwaczków - Amadynka i Huzarek - zostają porwani przez złowrogiego Czarnego Ptaszyla, który planuje zawładnąć Kwiatem Zła. Pozostałe Fruwaczki organizują wyprawę, której celem jest uratowanie porwanych, a następnie także znalezienie nasiona Kwiatu Zła i ukrycie go w bezpiecznym miejscu, gdzie nie zostanie znalezione przez szpiegów Czarnego Ptaszyla.

Tadeusz Baranowski, twórca niezapomnianych komiksów: "Antresolka profesorka Nerwosolka", "Skąd się bierze woda sodowa", "Orient Men" czy "Podróż smokiem Diplodokiem" - tym razem przygotował komiks dla nieco młodszych czytelników, którzy odnajdą w nim niesamowite przygody, przyjaźń i braterstwo, a także odrobinę magii.


Szczegóły

Tytuł: Jak ciotka Fru-Bęc uratowała świat od zagłady

Autor: Anna i Tadeusz Baranowscy

Wydawnictwo: Ongrys

ISBN: 9788365803016

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 96

Format: 22,0x29,0 cm

Oprawa: twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Anna i Tadeusz Baranowscy (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×