Zabawa w oczka

Książka

Zabawa w oczka

 • Wydawnictwo: Insignis Media
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365315458
 • Ilość stron: 14
 • Format: 15x21 cm
 • Oprawa: całokartonowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 26,99 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 26,99 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książeczka stworzona przez Herv Tulleta autora bestsellerowego Naciśnij mnie.
Do tej gry zaproś kolegę albo rodzica.
Patrz, jak zmieniają się w robota, ufoludka albo słodkiego kotka!


Szczegóły

Tytuł: Zabawa w oczka

Autor: Herve Tullet

Wydawnictwo: Insignis Media

ISBN: 9788365315458

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 14

Format: 15x21 cm

Oprawa: całokartonowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Co z tymi oczkami? Ano oczka świetnie sprawdzają się do zabawy w odgrywanie ról. Nasz szkrab może się zamienić w kota, robota czy ufoludka.Nadal nie rozumiem fenomenu zerkania przez oczka, ale dziecku się podoba, więc uważam, że książeczka jest w porządku. Oczywiście największą popularnością cieszy się u nas kot. Zza kart dochodzi do mnie miauczenie albo prychanie. Nie znalazłyśmy jeszcze innych zastosowań dla tej książeczki, ale myślę, że to tylko kwestia czasu, ponieważ każdego dnia córa wpada na nowe pomysły. Pewnie i oczka doczekają się czegoś wow.Książeczka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia. Myślę, że dostarczą radochy i tym młodszym, i starszym dzieciakom. 2017-06-27 11:31:17

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×