Protestantyzm

Książka

Protestantyzm

Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 25,55 PLN
Oszczędzasz 14%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 25,55 PLN
Oszczędzasz 14%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Protestantyzm - Noll Mark A.

KRÓTKIE WPROWADZENIE - książki, które zmieniają sposób myślenia!
Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. - od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.
Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje.
Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.
*
Czy wiesz, kto najskuteczniej głosi dziś ewangelię Gdzie powstają największe Kościoły Jak globalizacja wpływa na religię
Protestantyzm to omówienie najważniejszych zagadnień związanych z historią protestantyzmu i jego rolą we współczesnym świecie. Kryzys Kościoła, Luter i założenia teologii protestanckiej, rozkwit reformacji, zielonoświątkowcy i Kościoły niezależne - o tym wszystkim przeczytasz w tej publikacji.


Szczegóły: Protestantyzm - Noll Mark A.

Tytuł: Protestantyzm
Autor: Noll Mark A.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Seria: Krótkie Wprowadzenie
Kod paskowy: 9788380885448
Tytuł oryginału: Protestantism: A Very Short Introduction
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Potz Maciej
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 178
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Protestantyzm - Noll Mark A.

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×